Daha iyisi için...

İŞE ALIM SÜRECİ

İş alım sürecimizde temel hedefimiz ilgili pozisyona ve HMS ailesine en uygun adaya ulaşmaktır. Farklı kanallarla ilanlarımıza başvuran adaylarımız bir aday havuzunda toplanır ve değerlendirilmesinin ardından uygun görülen adaylarımız mülakata davet edilir. İşe alım sürecimizde, her pozisyon için aranılan özel nitelikler olduğu gibi tüm pozisyonlarımız için değişmeyen bazı nitelikler mevcuttur.

Tüm bölümlerimiz ve tüm pozisyonlar için değişmeyen temel nitelikler şu şekilde sıralanabilir:

Tüm çalışanlarımızı çok değerli ve şirketimizin sürekli gelişimine paralel olarak geliştirilmesi gereken en önemli kaynağımız olarak görmekteyiz. Rekabetçi üstünlüğü, çalışanlarımızın yetkinliklerinin geliştirildiği ve refah seviyelerinin artırıldığı güvenli bir çalışma ile sağlayacağımıza inanmaktayız.

“İnsana yapılan yatırım, en yüksek getirili yatırımdır.” düşüncesiyle yola çıkarak şirketimizde çalışanlarımızın sürekli gelişimini sağlamak amacıyla eğitimler verilmektedir.

İŞ BAŞVURUSU

Genel başvuru yapmak için; [email protected] e-posta adresine özgeçmiş göndererek iş başvurusunda bulunmak mümkündür.

Tüm başvurular titizlikle değerlendirilerek veri tabanımıza aktarılır. Adaylarımızın kişisel bilgileri gizlilik prensibiyle kayıtlarımızda saklanır. Açık pozisyonlara başvuru yapan tüm adaylarımıza işe alım süreciyle ilgili bilgilendirme yapılır ve görüşmeler neticesinde geri bildirimde bulunulur.

Merak ettikleriniz ya da öğrenmek istedikleriniz için > Bizimle iletişime geçin